Оглядова екскурсія по Одесі

Якщо Ви вперше в нашому славному місті і хочете дізнатися про нього більше, то ця оглядова екскурсія по Одесі саме для Вас. Екскурсія автомобільно-пішохідна, тобто Ви зможете милуватися Одесою не тільки з вікон комфортабельного мікроавтобуса, а й прогулятися по найпрекраснішим куточках міста і відчути його неповторну атмосферу. За час, проведений із знавцем і енергійним екскурсоводом, Ви відвідаєте всі найвідоміші пам’ятки Одеси і зробите незабутні фото на пам’ять.

Ми побуваємо в парку імені Шевченка – найбільшому парку міста, в якому власноруч посадив дуб імператор Олександр II; оцінимо масштаби торговельної частини Морського порту; пройдемо по Алеї Слави до вічного вогню.

Оглянемо такі пам’ятки, як:

  • Одеську кіностудію;
  • Національний університет (колишній Імператорський Новоросійський університет);
  • ботанічний сад;
  • театр музичної комедії;
  • старовинні винні заводи;
  • дендрапарк з єдиним штучним озером в місті, де побачимо куточок живої природи під відкритим небом.

Заглянемо в знамениту Аркадію з її нічними клубами, пальмовими алеями, нескінченними розважальними заходами і затишними пляжами.

Також оцінимо всю різноманітність архітектурних стилів Одеси: ренесанс, бароко, «сталінки», модерн.

Ви обов’язково побуваєте на найменшій площі міста – “Площі імені Остапа Бендера”.

На оглядовій екскурсії по Одесі Вам розкажуть про народження та розвиток Одеси, про те, яку роль місто відіграло в житті і долі Російської імперії, як і чому виникла самобутня культура одеситів, про осіб, які проживали тут.

Наші кращі гіди розкажуть Вам історію Одеси від її заснування до наших днів.