Екскурсія “Морська прогулянка на катерах і яхтах”

З квітня від причалів морського вокзалу Одеси почали відправлятися на морські прогулянки пасажирські катери. Наше туристичне бюро “Одеса-Мама” пропонує всім бажаючим морські прогулянки на катерах і яхтах, тривалістю 40-50 хвилин. За цей час катер виходить у відкрите море, доходить уздовж узбережжя приблизно до пляжу Дельфін і повертається назад на морський вокзал. Пропонуємо як групові, так і індивідуальні морські прогулянки.

Экскурсия Морская прогулка на катерах и яхтах в Одессе

Одеса має величезну перевагу перед іншими великими містами України – вона знаходиться на березі Чорного моря. Де, як не тут, Ви зможете відчути безмежні морські простори.

Ви маєте можливість скуштувати життя багатих і знаменитих: відчути захват від ходу під вітрилом, вдихнути свіжість морського бризу, досліджувати затишні бухти.

Морська прогулянка на яхті DIDI 34 «Естра»

Екскурсійні маршрути пролягають уздовж морського узбережжя Одеси з виходом у відкрите море. Ви зможете помилуватися красою нашого міста поглядом мандрівника-мореплавця.
Яхта DIDI 34 «Естра» – мандрівна вітрильна яхта. Судно будувалося за індивідуальним проектом американського яхтового конструктора Дадлі Дікса. Основний матеріал для споруди – дерево, морська фанера і епоксидні смоли, що забезпечує екологічно сприятливе середовище проживання у внутрішніх приміщеннях. Пройшовши кілька тисяч морських миль в різних вітрових умовах Чорного і Середземного морів, а також беручи участь у вітрильних змаганнях, Естра проявила себе, як швидке, легко кероване надійне судно.
Всередині яхти є дві окремі каюти, простора світла кают компанія, камбуз і гальюн. Оздоблення інтер’єру просте і функціональне, всередині просторо і світло.
Яхта готова для походів з екіпажем до 7 чол.
Подібних яхт побудовано всього 4 в світі (всі – за межами України).

Морская прогулка на яхте DIDI 34 «Эстра»

Індивідуальні прогулянки на яхті – будь-який каприз за Ваші гроші. Ви вибираєте тривалість прогулянки, маршрут, клас яхти і її пасажирську місткість. За бажанням ми можемо організувати святкування дня народження, весілля і будь-якого іншого свята. На яхті ви зможете впритул наблизитися до маяка, зробити чудові фотографії і дізнатися всю історію цього прекрасного маяка, його руйнувань і відроджень.