Екскурсія “Скарби бібліотек Одеси”

Одеса по праву вважається культурною столицею Півдня України. Значну роль в освіті та підвищенні культурно-освітнього рівня місцевих жителів в усі часи відігравали і відіграють бібліотеки.

Найстаршою з них є Наукова бібліотека Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, яка заснована в 1817 році як бібліотека Рішельєвського ліцею. Одні з перших книг для бібліотеки були придбані на гроші, пожертвувані новому навчальному закладу в Одесі генерал-губернатором Новоросійського краю герцогом Рішельє. Після перетворення Рішельєвського ліцею в Імператорський Новоросійський університет (в 1865 році) бібліотека увійшла до складу університету як фундаментальна бібліотека.

Экскурсии по библиотекам Одесса

У 1890 році міський голова Одеси, Григорій Григорович Маразлі звернувся в місцеву Думу з пропозицією про будівництво на власні кошти міської народної читальні, яка незабаром 19 лютого 1891 року було відкрито за адресою: Княжий провулок, 1, і з тих пір бібліотека жодного разу не змінювала свого місцезнаходження і користується великою популярністю.

Экскурсии по библиотекам Одессы - Одесса Мама

Екскурсія «Скарби бібліотек Одеси» надає можливість познайомитися з прекрасною архітектурою одеських бібліотек, а також з творчістю видатних одеських архітекторів – Ф. Гонсіоровського, Ю.Дмитренко, Ф.Нештурха. Екскурсанти зможуть ознайомитися з чудовими книжковими зібраннями, діяльністю відомих одеських меценатів і громадських діячів, побувати у відділі рідкісних видань і рукописів, щоб самим оцінити їх найбільші скарби і цінність.

Ціна: 250 грн/дорослий, 150 грн/дитячий

Купил диплом в компании Владимир. Некоторые опасаются, что с таким документом не смогут найти работу. но это не правда. Во-первых, чтобы найти новую http://diplomwebs.com/ диплом в компании Владимир. Это означает, что они предлагают доступные цены. И не отчаивайтесь, если не нашли вариант дешевле, всегда есть скидки. Чт