Екскурсія в Умань з Одеси

Дивовижна подорож «Софіївський парк» – Умань з Одеси

Запрошуємо вас на захоплюючу поїздку до Софіївського парку, який знаходиться в старовинному місті Умань, Черкаської області і є прекрасним витвором геніїв садово-паркового мистецтва кінця XVIII – початку XIX століття.

Экскурсия в Умань из Одессы

Парк широко відомий як в Україні, так і за її межами. Софіївський державний дендрологічний заповідник займає площу понад 150 гектарів і є зразком пейзажної паркової композиції води, землі, архітектурних споруд і скульптур. Цю мальовничу місцевість називають казковою країною – настільки тут все незвичайно, поетично і прекрасно. Тут Ви знайдете Англійський парк, де зібрана багата колекція рослин з усього світу, каскади озер і водоспадів. Ви будете зачаровані дивовижними пейзажами, численними фонтанами, штучними гротами та вишуканими скульптурами античних богів і богинь. У надрах цього парку, унікальна, штучно створена річка, на березі якої можна чудово відпочити.

Экскурсия в Умань из Одессы

Заснований парк у 1796 році багатим польським магнатом Станіславом Щенсним Потоцьким на честь дружини красуні-гречанки Софії, і був подарований їй в день її іменин в травні 1802 року. Ідея створення парку в романтичному стилі з використанням римської і грецької міфології належала самій Софії. Першим архітектором «Софіївки» був талановитий польський військовий інженер Людвіг Метцель. Творцями парку були кріпаки Ф. Потоцького. Працювали в парку щодня близько 800 чоловік. У короткий термін був створений цей шедевр, який протягом 200 років вражає відвідувачів своєю красою. Дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, античні скульптури, водойми, каскади, фонтани, камінні гроти, підземна річка – все це вражає уяву гармонією і красою. Після смерті С. Щ. Потоцького парк перейшов у володіння його дружини Софії, а після парк успадкував син Олександр.

Экскурсия в Умань из Одессы 2018

Дивлячись на водоспади і скелі, важко повірити, що ви перебуваєте в Черкаській області, а не, наприклад, в Криму. І що ця краса і велич створені людськими руками. Все це можна побачити, відвідавши парк. Гарна «Софіївка» в будь-який час року: і в весняне цвітіння, і в жарку літню спеку, і золотою осінню, і зимою.

Экскурсия в Умань из Одессы 2018

У вартість туру в Софіївський парк входить:

  • проїзд автобусом туристичного класу;
  • вхідні квитки + екскурсійне обслуговування;
  • страховка;
  • супровід представником фірми;
  • Обід в ресторані
    Наші гіди працюють на: російською, англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською, Турецькому мовами.

У вартість входить екскурсія по Софіївському парку, обід в ресторані та фонтани. Виїзд раз в тиждень по неділях.

Виїзд о 5.00 від ж / д вокзалу і приїзд до ж / д до 22.00.

Замовити екскурсію в Умань