Екскурсія «Видатні українці і Одеса»

Одеса – місто багатонаціональне і українці тут, поряд з представниками інших націй і національностей, зробили свій значний внесок в розвиток освіти, науки і культури приморського міста і краю.

Під час екскурсії кожен охочий зможе дізнатись про цікаві факти одеських сторінок життя всесвітньо відомих вчених-медиків М.І.Пирогова, М.Ф.Гамалії, Д.К.Заболотного, видатних вчених в галузі ракетно-космічної техніки академіків С.П.Корольова та В.П.Глушка, мандрівника М.М.Миклухо-Маклая, мецената Є.Х.Чикаленка, архітекторів Ю.І.Дмитренка та Ф.П.Нештурха, корифеїв українського театру М.Л.Кропивницького,  братів Тобілевичів, М.К.Заньковецької, режисера-новатора Л.С.Курбаса, його талановитого учня і послідовника В.С.Василька, чиє ім’я носить Одеський академічний український музично-драматичний театру.

Видатні українці Одесси

Побувавши в центрі міста, Ви дізнаєтесь про цікаві зустрічі і творчі звершенння кінорежисерів О.П.Довженка і І.П.Кавалерідзе, акторів А.М.Бучми і М.З.Надемського, драматургів М.Г.Куліша і І.К.Микитенка, письменників М.П.Бажана, Ю.І.Яновського і Ю.К.Смолича, поетів П.Г.Тичини, В.М.Сосюри, Д.В.Павличка і Б.А.Нечерди.

Леся Українка і Одесса

Чимало цікавого можна буде дізнатись про час та обставини перебування в нашому місті славетних класиків української літератури — І.Я.Франка, Лесі Українки, М.М.Коцюбинського.

Видатні українці і Одесса

Про сучасний стан розвитоку української горомади в Одесі багато цікавого можна буде дізнатись під час відвідин Одеського центру української культури.

Використайте свій шанс вшанувати своїх національних світочів на теренах Одеси і Одещини.